VACATURE: Voetbalwebsite zoekt ambitieuze redacteuren

11-6-2018 08:45 - Door: NicoPeters

VACATURE: Voetbalwebsite zoekt ambitieuze redacteuren

Ben jij iemand die eigenlijk altijd aan voetbal denkt en het voetbalnieuws op de voet volgt? Vind je het daarnaast leuk om voetbalnieuws te schrijven? Dan zijn wij van V-bal.nl op zoek naar jou en verwelkomen we je graag in ons team!

Vervolg: VACATURE: Voetbalwebsite zoekt ambitieuze redacteuren

Het redactionele team van v-bal.nl is op zoek naar nieuwe enthousiaste redacteuren met een enorme interesse in de voetbalwereld. Wij zoeken redacteuren die het leuk vinden om nieuwsartikelen, knallende columns en/of wedstrijdverslagen te schrijven.
 
Wat heeft V-bal jou te bieden?
- Een website die vol in ontwikkeling is.
- Ervaring opdoen in de journalistiek zonder bepaalde verplichtingen.
- Je kunt zelf indelen wanneer je wil schrijven
- Een gelegenheid om interessante mensen te ontmoeten en je CV uit te bouwen.
- Een website die maandelijks door tienduizenden bezoekers wordt bezocht.
- Bij goede prestaties een financiële beloning per geschreven artikel.
 
 
Wat verwacht V-bal van jou?
- Goede beheersing van de Nederlandse taal.
- Beschikbaarheid in vooral avonden- en weekenden.
- Een meedenkende houding om de website te verbeteren.
- Betrouwbaar en communicatief sterk.
 
 
Herken jij jezelf helemaal in bovenstaande? Neem dan snel contact met ons op. Stuur hiervoor een email naar vbalredactie@gmail.com met daarin een testbericht, een nieuwsfeit dat je in je eigen woorden hebt herschreven of een column over een onderwerp binnen het voetbal naar keuze. Vermeld je naam, adres, leeftijd en andere interessante gegevens.
 
 
Je krijgt zo snel mogelijk van ons het bericht.
 
We horen graag van je en kijken ernaar uit om je te verwelkomen in ons team.
 
Het team van V-bal

◄ vorige bericht ► volgende bericht

VACATURE: Voetbalwebsite zoekt ambitieuze redacteuren

Een korte samenvatting: Ben jij iemand die eigenlijk altijd aan voetbal denkt en het voetbalnieuws op de voet volgt? Vind je het daarnaast leuk om voetbalnieuws te schrijven? Dan zijn wij van V-bal.nl op zoek naar jou en verwelkomen we je graag in ons team!.

Meest gelezen